KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM – OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Kompleksowa obsługa firm obejmuje:
·    sprzedaż i leasing sprzętu komputerowego (serwery, komputery i laptopy dla firm),
·    wynajem sprzętu komputerowego,
·    skup sprzętu komputerowego,
·    oprogramowanie dla firm,
·    informatyzacja przedsiębiorstw i tworzenie sieci komputerowych,
·    tworzenie stron internetowych,
·    serwis komputerowy dla firm i abonamenty serwisowe,
·    opieka techniczna, szkolenia i kursy komputerowe.

PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM
Nasz serwis posiada specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Proponowana przez nas kompleksowa obsługa firm to efekt doświadczeń z zakresu handlu i usług B2B. Wymagania rynku i duża konkurencja w branży IT sprawiają, że klienci biznesowi szukają usług na najwyższym poziomie, oczekując jednocześnie przystępnych cen. Nowoczesne i skomputeryzowane przedsiębiorstwo nie ogranicza się do zakupu najlepszego sprzętu,  równie istotne jest także tworzenie sieci komputerowych i aplikacji webowych, sprawny i szybki serwis oraz opieka informatyczna i doradztwo. Kompleksowa współpraca komputerowo-informatyczna z wybranym przedsiębiorstwem IT pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz fundusze inwestowane w rozwój. Ponadto wybór jednego usługodawcy IT gwarantuje najwyższy poziom pracy, szybszą reakcję, indywidualne podejście i doskonałe rozpoznania potrzeb klienta. Obsługa klientów biznesowych to niełatwe zadanie, wymagające doświadczonych pracowników, elastycznego nastawienia i dynamicznego działania. Co więcej, dla każdej firmy „kompleksowa obsługa” znaczy coś innego – dlatego nasza oferta zawsze dopasowywana jest indywidualnie.

Oprogramowanie dla firm

  • PROGRAMY DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW – INSERT – W naszej ofercie znajdą Państwo podstawowe programy doskonale sprawdzające się w funkcjonowaniu małych i średnich przedsiębiorstw.
  • tworzenie stron internetowych www zaopatrzone w system zarządzania treścią – CMS, dzięki któremu w szybki i przystępny sposób możliwa jest edycja wszelkich danych zamieszczonych na stronie. Bez interwencji informatyka pracownik może aktualizować dane czy zmieniać grafikę.

bezpieczeństwo, odzyskiwanie i likwidacja danych
Każdy przedsiębiorca doskonale wie jak cenne są informacje przechowywane na twardym dysku. Oferujemy pakiet usług, które umożliwią klientowi maksymalne zabezpieczanie danych zarówno w sytuacjach codziennych, jak i kryzysowych. W ramach profilaktyki proponujemy usługę zabezpieczenia „Klastra Bazodanowego”, dzięki której użytkownik może utracić najwyżej jedną minutę pracy lub ostatni dokument, który utworzył (w zależności od aplikacji).

W sytuacji usuwania lub sprzedawania starego sprzętu komputerowego, proponujemy usługę nieodwracalnego likwidowania danych z dysków twardych. Są trzy możliwości likwidacji danych: programowa, sprzętowa i utylizacyjna.

Z kolei w okolicznościach kryzysowych, kiedy uszkodzeniu uległy nośniki danych, a klient nie zdążył zabezpieczyć bezcennych informacji, proponujemy usługę odzyskiwania danych z laptopów, dysków twardych, kart pamięci i dysków USB, dysków zewnętrznych, serwerów i macierzy RAID X, komputerów MAC.

TWORZENIE SIECI KOMPUTEROWEJ
Nasz serwis wykonuje wszystkie prace związane z projektowaniem, instalacją i integracją sieci komputerowych. Nasza oferta obejmuje: projekt techniczny, instalację okablowania i urządzeń sieciowych, wybór, transport i instalację urządzeń aktywnych, instalowanie i konfigurowanie oprogramowania sieciowego, serwis sieci komputerowych. Tworzenie sieci komputerowej jest procesem wymagającym precyzyjnego dostosowania do wymogów konkretnej firmy. Indywidualizacja projektów zapewnia naszym klientom funkcjonalność, niezawodność, łatwą rozbudowę, a także optymalizację kosztów w wieloletniej perspektywie.

Status naprawy

Sprawdź, na jakim etapie jest naprawa Twojego urządzenia:

Zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.